Informacja o wynikach rekrutacji uzupełniającej do Punktu Przedszkolnego w Jarczewie

Po przeprowadzonej rekrutacji uzupełniającej do Punktu Przedszkolnego w Jarczewie ogłoszonej w dniu 2014.01.17 ,Komisja Rekrutacyjna w dniu 2014.1.28 postanowiła o zakwalifikowaniu n/w dziecka do PP w Jarczewie:

1.Igor Leszko zam. Wola Mysłowska 


Komisja Rekrutacyjna:
 1. Zofia Mikusek
 2. Kinga Szerszeń 
 3. Bożena Miszkurka

LISTA REZERWOWA dzieci w wieku 3-5 lat do

Punkt Przedszkolny w Lisikierzu

1.Emilia Chudek zam.Dychawica
2.Wiktoria Chudzik zam.Swider

Komisja Rekrutacyjna:
1.Zofia Mikusek
2.Kinga Szerszeń
3.Grzegorz Pacek

LISTA   REZERWOWA

               dzieci  w wieku 3-5 lat do Punktu   Przedszkolnego w Lisikierzu

 

 

            1.Emilia Chudek  zam.Dychawica

             2.Wiktoria Chudzik zam.Swider

 

                                                                                     Komisja Rekrutacyjna:

                                                                                     1.Zofia Mikusek

                                                                                      2.Kinga Szerszeń

                                                                                      3.Grzegorz Pacek

Wyniki naboru dzieci do Punktów Przedszkolnych

W załączonym pliku znajdują się listy dzieci przyjętych do wszystkich punktów przedszkolnych oraz listy rezerwowe.

Lista dzieci

Lista dzieci przyjętych do Punktów Przedszkolnych na rok szkolny 2013/2014

Punkt Przedszkolny w Jarczewie

1. Zatyka Andżelika zam.Jarczew
2. Zatyka Maja zam.Jarczew
3. Bober Maciej zam.Jarczew
4. Leszko Sebastian zam.Mysłów
5. Koziej Aleksandra zam.Jarczew
6. Król Wiktoria zam.Wola Mysłowska
7. Kamola Maja zam.Wola Mysłowska
8. Mućka Maja zam.Germanicha
9. Bielecki Mikołaj zam.Stara Huta
10. Sowa Wojciech zam.Stara Huta
11. Deres Wojciech zam.Wola Mysłowska
12. Deres Maksymilian zam.Jarczew
13. Lada Julia zam.Wola Mysłowska
14. Leszko Szymon zam.Mysłow
15. Kołodziejek Aleksandra zam.Stara Huta
15. Pytlak Wojciech zam.Stara Huta
16. Grzyb Magdalena zam.Stara Huta
17. Deres Jakub zam.Jarczew
18. Majek Wiktoria zam.Mysłow
19. Jóżwik Julia zam.Stara Huta

Punkt Przedszkolny w Lisikierzu

1. Oskar Wołoszka zam.Swider 
2. Jacek Kamiński zam.Swider
3. Amelia Płatek zam.Dychawica
4. Julia Wołoszka zam.Swider
5. Bartosz Fronczyk zam.Dychawica
6. Bartosz Sprycha zam.Swider
7. Borys Dymek zam.Ciechomin
8. Wiktoria Mika zam.Wólka Ciechomska
9. Wiktoria Dadas zam.Ciechomin
10. Oliwia Kalinowska zam.Ciechomin

Punkt Przedszkolny w Wandowie

1. Damian Kot zam.Wandów
2. Monika Samoluk zam.Grudz 
3. Maja Pieniak zam.Wandów
4. Julia Pieniak zam.Grudż
5. Aleksandra Wardak zam.Grudż
6. Julia Szerszeń zam.Grudż 
7. Weronika Miszta zam.Osiny
8. Aleksandra Zalewska zam.Wandów
9. Mikołaj Wisniewski zam.Grudż
10. Oliwia Barej zam.Osiny
11. Małgorzata Tomasiewicz zam.Osiny
12. Michał Król zam.Osiny 
13. Czerniec Jakub zam.Mysłów
14. Bartosz Sprycha zam.Osiny
15. Kamil Szewczyk zam.Wandów
16. Kacper Ziubiński zam.Wandów 
17. Piotr Talarek zam.Ksawerynów
18. Julia Kazana zam. Osiny

Komisja Rekrutacyjna:
1. Zofia Mikusek
2. Kinga Szerszeń
3. Bożena Miszkurka
4. Grzegorz Pacek
5. Joanna Anna Pietrzak