Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską

Spotkanie autorskie z Edytą Zarębską bajkopisarką i ilustratorką Laureatką konkursu literackiego im. Astrid Lindgren.

Spotkanie odbyło się w Bibliotece Dnia 29 listopada o godz. 9:00

Więcej informacji o autorce, jej książkach i spotkaniach można przeczytać na www.babciagrunia.pl

Po spotkaniu można było zakupić książki z autografem autorki.

 

Spotkanie autorskie z Moniką Madejek

lgd1

Spotkanie autorskie z panią Małgorzatą Kupiszewską

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. GUSTAWA WYSSOGOTY-ZAKRZEWSKIEGO W WOLI MYSŁOWSKIEJ 

ma zaszczyt zaprosić na autorskie spotkanie z panią Małgorzatą Kupiszewską, autorką książki „Dokąd zmierzasz” napisanej jako dziękczynienie Polaków za kanonizację Jana Pawła II.
Spotkanie odbędzie się 13.05.2014 roku (wtorek) w Gminnej Bibliotece Publicznej o godzinie 11. Na spotkaniu można będzie zakupić książkę z autografem w cenie 65 złotych.

 

Wielkanoc 2014

Wielkanoc 2014

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Małgorzata Kupiszewska

Wielkanoc 2014Małgorzata Kupiszewska

Była nauczycielka, dziś właścicielka restauracji pod Warszawą, animator kultury, pisarka, autorka kilkunastu artykułów prasowych. Pasjonuje się historią i w swojej restauracji organizuje spotkania z historykami, pisarzami, ludźmi kultury, nauki i sztuki. Nam opowie o swojej książce, która została ogłoszona najlepszą książką katolicką 2014 roku oraz o swoich licznych pasjach i pomysłach, których jej nigdy nie brakuje. Co więcej, Pani Małgosia swoje korzenie ma właśnie w naszych okolicach więc z radością przyjedzie w rodzinne strony. Zapraszamy!!! 

Spotkanie autorskie z Panem Tomaszem Trojanowskim

Gminna Biblioteka Publiczna im. Gustawa Wyssogoty-Zakrzewskiego w Woli Mysłowskiej, zaprasza na spotkanie autorskie z Panem Tomaszem Trojanowskim we wtorek 22.10.20113r. o godz. 10.30.

Tomasz Trojanowski, ur. 1965. Ukończył studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Na stałe współpracuje z Teatrem Polskiego Radia – jest autorem kilkudziesięciu słuchowisk dla dzieci i dorosłych.
Jest znanym autorem książek dla dzieci i młodzieży. Zadebiutował Kocimi Historiami (1997), które przyniosły mu Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego za najlepszą książkę dziecięcą roku. Opublikował także Julkę i Koty (2003), Kocie Historie – nowe przygody (2006), Włochacza i Obcą Cywilizację, Dziobasia i Innych, Kosmiczne Komplikacje, Wielki Powrót - nominowany do tytułu Książki Roku Polskiej Sekcji IBBY w kategorii tekst i ilustracje oraz uhonorowany nagrodą BESTSELLErek 2007 przyznaną podczas Wrocławskich Promocji Dobrych Książek.